0

Faktycznie nie elegancko jest negocjować zz LE przed końcem sezonu, chyba ze Tata już zarząd Poinformował o swoim odejściu i dlatego się spieszą żeby już zaczęli przyszły sezon planować

0

oj, masy mięśniowej musi trochę nabrać, bo kruszynka

0

a Piłkarze Ręczni chyba dziś tez fetować będą:D

0

Ice-X, w sumie to masz racje, oddaje honor, ale należy pamiętać o oczekiwaniach względem konkretnej drużyny, potencjale, celach itp itd, także popatrz na to z tej perspektywy...taka przenośnia myślę, że mimo wszystko na miejscu:) pozdro

0

najbardziej podobał mi się Negrado...gość po prostu nie chciał strzelić realowi, choćby nie wiem w jakiej sytuacji się znalazł...lol

0

ten mecz z Herculesem stał chociaż na wyższym poziomie...a tu?....

0

dzastafcb-zgadzam się z Tobą w 100%...najbardziej żenujący mecz tygodnia w Europie...

0

a to Ci....:)

0

ale chłopak karnego strzelil nieziemsko...jeszcze takiego nie widzialem:) pozdro

0

~jogas88, Pedro podał do Messiego przy drugiej bramce:)

0

nie niedługo potem tylko cały rok później, z finał to się własnie troche obraził i dlatego nie przyszedl;]

0

co nie zmienia faktu że komentator był...szkoda gadać:)

0

komentator podczas wcześniejszej transmisji meczu Barcy w pucharze króla tłumaczył, że "Alvis" mówi się w konkretnym regionie Brazylii z którego pochodzi Dani, i dlatego można się spotkać w Brazylijskich transmisjach z inną wymową, tym bardziej w Portugalskich. Peace

0

wie ktos czy na tej rosyjkiej stacji bedzie wreczenie pucharu? bo teraz leca reklamy:/

0

wróć!...na lewej;)

0

@FCBfanFCB ale to zdjęcie nie jest z dziś:) Ibra ma gips na prawej ręce...:)

0

a ja to widzialem na zywo podczas transmisji, z tym ze myslalem ze to jakies przebicie w sygnale, takze zaden fotoshop:)

0

cd. a ten mecz z Xerax jest rozegrany awansem z 15. kolejki

0

pewnie dlatego ze niedlugo jedziemy na KMS, i chwile nas nie bedzie:)

0

a na meczu wlasnie gdzies poszli obaj:) ale Ediur tez dzis jest, jak milo go zobaczyc;)

0

i zamiast Becksy przyszedl Ronaldinho...koniec koncow wyszło nam na dobre:)

0

mecz finałowy to to akurat na pewno nie jest,bo maja inne nasi inne stroje. to pierwszy półfinałowy mecz z ManU rozegrany na Camp Nou, bodaj 24 minuta meczu...(z tym ostatnim mnie ponioslo;)

0

Hleb jest Białorusinem...:-)

0

zapewne znajdował się na niej również herb Interu, taki gadżet przygotowany specjalnie na mecz- herb grających drużyn. pewnie z Dynamem i Rubinem też pojawią się ich herby

0

wszystko działa elegancko. dzięki za wstawkę. mam jednak jedno pytanie- do oglądania filmów w jakości HD (owy film, lub wszystkie bramki i skróty w tejże jakości) potrzebny jest jakiś specjalny kodek? bo niby filmy działają, ale co chwile pojawiają się jakieś paski lub smugi, da się z tym oglądać bez problemu, a jednak trochę trącą...proszę o pomoc życzliwych:) pozdrawiam!

0

jakiś błąd się wkradł w tym składzie :)

0

faktycznie, toure jest zupelnie inny niz eto'o:p

0

Maro Citko:) i oczywiscie Angolom, na starym Wembley

0

caly Samu, strzela z trudnych pozycji...ale jak przyjdzie patelnia to ...patelnia:]

0

posluchajcie komentarza przy bramce Bojana. ostetnie 5 sekund.... "...BOJAN, BOJAN...JA CIEBIE KOCHAM..." :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?